Radyo 7`den kan bağışına destek

14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışı günü dolayısıyla gerçekleştirilecek projeye her yıl olduğu gibi bu yıl da Radyo 7'den destek var.

Radyo 7`den kan bağışına destek

14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışı günü dolayısıyla 13-14 Haziran'da gerçekleştirilecek Kan Bağışı Sosyal Sorumluluk projesine İyi Müzik Doğru Haberin adresi sloganıyla Radyo 7 tam destek veriyor.

Çapa Kızılay Kan Merkezi, Güngören Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen özel etkinlikte toplamda 2000 ünite kan toplanması hedeflenirken İstanbul'da hazır kan stoğu sorununa katkıda bulunarak acil kan ihtiyacı olan insanların kan bulmada zorluk çekmemeleri için Radyo 7 iki gün boyunca, etkin şekilde faaliyet gösteren Kızılay Çapa Kan Merkezine destek olacak.
Sosyal sorumluluk projelerinin tanıtılmasını, insanların bilinçlenmesine katkıda bulunan projelere katılımcılığı her zaman teşvik eden Radyo 7 kampanyanın ilk gününde mobil aracıyla birlikte Güngören Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi önünde canlı yayın yaparak bu anlamlı etkinliği sevilen programcılarıyla tüm Türkiye'ye duyuracak.
Saat 15:00'de Venhar Sağıroğlu,
Saat 17:00'de Mehmet Ercan,
Saat 19:00'da O ses Türkiye'nin yıldızı Erkam Aydar, Dünya Gönüllü Kan Bağışı gününe özel, sürprizlerle dolu canlı yayın programlarını Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi önünde Radyo 7'nin yeni mobil aracında gerçekleştirecekler.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur