6 Mayıs Radyo Günü Sürprizi!

6 Mayıs Radyo Günü Sürprizi!

Oscar Medya tarafından 6 Mayıs Radyo Günü dolayısıyla e-posta yoluyla başvuruda bulunacak ilk 10 radyo istasyonuna Radyo Paketi v.01. ücretsiz olarak verilecek.

Türkiye’de ki ilk radyo yayınının başladığı 6 Mayıs 1927 tarihi her sene Radyo Günü olarak çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. İlk yayının anısına her yıl 6 Mayıs’ta düzenlenen Radyo Günü etkinlikleri çerçevesinde Oscar Medya’dan Türkiye’nin Radyolarına anlamlı bir hediye. Oscar Web Paketi ile geliştirilen Radyo Paketi v.01 internet başvurusu ile Oscar Medya’ya ulaşan ilk 10 radyo istasyonuna ücretsiz olarak verilecek. Web sitesi radyolara; Süresiz olarak sunucu barındırma bedeli, 5 adet e-posta hesabı ve yönetim paneli ile birlikte teslim edilecek.

Radyonuzu kurumsallaştıracak, en iyi şekilde ifade edebilecek, haber akışı ile gündemi belirleyebilecek ve dinleyicilerinizle sürekli iletişim köprüsü oluşturabileceğiniz "Oscar Web Radyo Paketi v.01" i ücretsiz olarak temin etmek çok kolay; info@oscarmedya.com adresine radyonuzun ilini, adını, iletişim bilgilerini ve yetkili ismini yazıp gönderin. Biz sizi arayalım. "Oscar Web Radyo Paketi v.01"a herhangi bir bedel ödemeden sahip olun.

Aktif bir domain adresiniz varsa Oscar Medya sunucularına bu adresi yönlendirip, web sitenizi yönetim paneli ile birlikte hemen teslim edip yayına alıyoruz.

Domain adresiniz yoksa sizin yerinize biz domain adresinizi alıyoruz (domain bedeli kullanıcıya aittir) web sitenizi yönetim paneli ile birlikte hemen teslim edip yayına alıyoruz.

Oscar Web Radyo Paketi v.01 ile neler yapabilirsiniz;

•             Radyonuz ile ilgili olarak bilgileri resimli/resimsiz hakkımızda vb. gibi sayfaları istediğiniz gibi oluşturulabilirsiniz.

•             Radyonuz ile ilgili olarak farklı başlıklar altında fotoğraf albümleri oluşturabilir bunları ayrı ayrı istediğiniz gibi etiketleyebilirsiniz.

•             Programlarınızı ister kategorilere ayırarak, ister gün gün ayırarak, isterseniz tek sıralamayla resimli/resimsiz istediğiniz gibi tanıtabilirsiniz.

•             Programcılarınızı dilediğiniz gibi resimli/resimsiz ekleyebilir istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

•             Haber başlığı altında istediğiniz türden farklı haber kategorileri oluşturabilir, haber detaylarında resim ve yazıların nasıl yerleşeceğine siz karar verebilirsiniz (hatta iddialıyım diyorsanız ulusal haber siteleri ile boy ölçüşmek sizin elinizde). Ana sayfada ki haberleri istediğiniz gibi gösterebilirsiniz.

•             Radyonuzda yaptığınız yayın akışınızı günlük ve saat dilimleri halinde hazırlayabilir ve site takipçilerinize ana sayfadan ya da menü seçeneklerinden istediğiniz gibi gösterebilirsiniz.

•             Her hafta yeni çıkan albümleri sitenizden okuyucularınıza istediğiniz gibi sunabilirsiniz.

•             Radyonuzda yayınlanan haftanın en iyi 10 şarkısını ana sayfadan okuyucularınızla paylaşabilir istediğiniz gibi listelersiniz.

•             Dineyici isteklerinizi web sitenizden alır, istediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

•             Radyonuzun yayınlarını internetten dinletmek Media Player ya da Winamp Player'larından istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.

•             Size ulaşmaları için iletişim bilgilerinizi istediğiniz gibi yazabilirsiniz.

•             Dinleyicilerinizin fikirlerine önem veriyor ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız anketlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

•             Radyonuza ek gelir kazandırmak için 3 farklı reklam alanını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sizin için; yıllık, mevsimlik, aylık ya da haftalık ne zaman isterseniz o zaman değiştirmeniz için 5 ayrı renk seçeneği sunuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur