Best Kırmızı Kazandırıyor...

Best FM, 2011’in en çok ses getiren yarışmasını yeni yılda yeniden düzenlendi

Best Kırmızı Kazandırıyor...

Beşiktaş'ta bulunan Best FM aracının yanına "Kırmızı Baharatlık" ile gelen Murat Din, sosyal medya üzerinden yapılan oylamada birinciliğe laik görüldü. Murat Din, yarışma sonucunda Navking Navigasyon cihazının sahibi oldu.

En ilginç yarışma, en güzel hediyeler...

Saat 12.00 - 15.00 arasında aracımıza en ilginç, "Yok artık!" dedirtecek kırmızı renkteki eşyayı sen getir. Sosyal Medyadaki oylamaya katıl, en çok beğeniyi al, İnci Takı Seti'nden saatte, Navigasyon Cihazı'ndan Alışveriş Çekine kadar sürpriz hediyeler kazan işte yarışmanın tüm ayrıntıları:

Peki, nasıl bir yarışma?

Best FM hediye aracı her gün 12.00 - 15.00 saatleri arasında İstanbul'un bir bölgesinde konuşlanacak. Gün boyu radyodan yapılacak anonslarla hediye aracımızın nerede olduğu duyurulacak. Bu saatler arasında dinleyicilerimiz aracımızın nerede olduğu öğrenecek ve buldukları kırmızı renkteki en ilginç eşyayı Best FM hediye aracının yanına getirecek. Burada yarışmacılarımızın getirdiği kırmızı renkteki eşyaların fotoğrafı çekilecek ve sosyal medya ( Facebook ve Twitter) üzerinden oylamaya sunulacak. Best Fm dinleyicileri yüklenen fotoğraflardan o günün en ilginç kırmızısını seçecek ve sosyal medya'da en çok beğeni alan kırımızı kazanacak!

İşte kazanılacak ödüller!

Best FM dinleyicilerinden en ilginç kırmızıyı hediye aracımızın yanına getiren ve sosyal medyadaki oylamada en çok beğeni alarak yarışmayı kazanan dinleyicimiz, Ceyhun Yılmaz tarafından yapılacak kuranın ardından İnci Takı Seti'nden Saatte, Navigasyon Cihazı'ndan Alışveriş Çekine kadar sürpriz hediyeler kazanacak!

En ilginç kırmızıyı bulun, yarışmayı siz kazanın!
Radyonuz Açık Olsun!

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur