Delta FM Yayın Yönetmeni Milletvekili A.Adayı Oldu

Delta FM Yayın Yönetmeni Çiğdem Demirbaş, İstanbul 3. Bölge'den Milletvekili Aday Adayı oldu.

Delta FM Yayın Yönetmeni Milletvekili A.Adayı Oldu

Delta FM Yayın Yönetmeni Çiğdem Demirbaş, İstanbul 3. Bölge'den Milletvekili Aday Adayı oldu.

AK Parti'den Aday Adayı olan Demirbaş; "Demokrasinin ana amacı insanların yönetime maksimum katkısını sağlamaktır. Toplumsal destekle kurulan demokratik yönetimler, toplumsal gelişmişliği, mutluluğu ve refahı oluşturmayı amaçlar ve bu yönde güçleri ölçüsünde çalışır. Ülkemiz böyle bir değişim ve gelişim sürecinin içerisindedir. Ülkemiz seçmeninin büyük desteği ile yönetime gelmiş Ak Parti iktidarı ülkemize ekonomik, siyasi ve sosyal değerleri ile üst sıralara taşımaktadır." dedi.

Ayrıca Çiğdem Demirbaş, neden aday olduğunu da şöyle sıraladı;

—Doğuran, büyüten, yeni bir nesli şekillendiren, yani toplumun oluşmasına zemin oluşturan ama yinede göz ardı edilen, ezilen, sömürülen, katledilen kadını temsil etmek için aday.

—Çalışan, üreten, kendisine toplum içerisinde yer edinmeye çalışan, yeni bir yer, statü kazanmaya çalışan kadını temsil etmek için aday.

—Anadolu’dan gelmiş, İstanbul’da ekmek mücadelesi veren bir yanı Anadolulu bir yanı şehirli ailelerin geri planda kalmış kadın ferdlerini temsil etmek için aday.

—Kendi üzerine düşen toplumsal tüm görevleri layığı ile yerine getiren ama yönetimde tam manası ile temsil edilemeyen sadece yönetilen ama yönetimde yer almayan kadınlar adına yönetmeye aday.

—Yıllarca statükocu bir tavırla fildişi kulelerden halktan dolayısı ile kadının istek ve taleplerinden uzak yönetimin Ak Parti iktidarı dönemindeki değişimine, halkın içinden yönetim anlayışına katkıda bulunmak için aday.

—Darbeler ve korkular ülkesi haline gelmiş ülkemizin, korku ve gerilim ortamından uzaklaştığı, gelişim ve değişim sürecine girdiği bu dönemde, demokrasinin ana amacı olan halkın huzur ve mutluluğunun kalıcı hale dönüştürülmesi çabasına katkıda bulunmak için aday.

—Kendisi için değil, toplumu için yöneten bir iktidara, kadınlar adına, onlar için, onlardan biri olarak katılmak için aday.

Yorumlar

 1. 11 Nisan 2011 Pazartesi

  Valla kimse bana kızmasın bence insanların çoğu AKP'yi sevdiğindn değil sadece çıkarı için AKP'den aday oluyorlar mesela geçenlerde Best FM'in patronu Emrah Hattat'da AKP'den aday adayı oldu. işte bu radyocu arkadaşımızda sadece meclise girebilmek ve o yüksek aylığı alabilmek için milletvekili aday adayı oluyor itiraf edeyim çoğunun tek amacı AKP'ye sırtını dayayıp buradan nemalanmak hepsi bu.
  Allah aşkına siyaseti bilenlere bırakın neredeyse sokakta ki seyyar satıcı AKP'den aday adayı olacak ne diyeyim ne günlere kaldı Türk Siyaseti...

 2. 29 Mart 2011 Salı

  Valla ne güzelde döktürmüş Çiğdem Hanım, Ak Parti hakkında doğru bende aynen öyle düşünüyorum
  ama kendisiyle ilgili dediği şeylerde pek inandırıcı değil bayan hakları v.s.... geçin bunları Çiğdem hanım. Sizde hiçbir zaman yayın kuruluşunuzda sizden çok daha başarılı olabilecek bir bayanı görmek istemediniz!!!
  Saygılar...

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur