Flaş Haber!!!

Best Fm kimi transfer etti?

Flaş Haber!!!

Başarılı bir haber spikeri, haber koordinatörü, editör, seslendirme sanatçısı olan Tufan Yakar 1 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Best Fm Haber Müdürü olarak göreve başlayacak. 

 


Tufan Yakar Hakkında;

1978 Tokat doğumlu,

Üniversite yıllarında Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi'nde açılan tiyatro kurslarına başladı. 1996 yılında tiyatro ekibinde "grup lideri - sanatçı" olarak yeraldı. 1998 yılında haber spikeri olarak profesyonel spikerlik yaşamına başladı.

Kanal 1 Televizyonu ve ardından Konya radyolarında dinleyicinin beğenisini kazanmasının ardından yöneticilerinin önerisiyle İstanbul'a ilk adımı attı. 2005-2008 yılları arasında İstanbul FM'de görev aldı. Burada "Aktüel Haber" adlı bir haber programı ve haber bültenlerini sundu. Aynı yıllar içerisinde (RAYAD) Radyo Yayıncıları Derneği'nin düzenlediği "Radyonun En İyileri" halkoylamasında "2005 Yılı En İyi Haber Spikeri" seçildi. 1 Ocak 2008'de Palmedia Haber Koordinatörlüğü görevini üstlendi, ayrıca, diksiyon, seslendirme, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri vermektedir. 

Yeni görevinde başarılar dileriz...

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur