Flaş yorum! "Türkiye'de maskeli balo bitti"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Medipol Başakşehir'in Kayserispor'u yenerek şampiyon olmasının ardından Takım Oyunu programında flaş açıklamalarda bulundu. Toroğlu, "Türkiye'de maskeli balo bitti. Maskeli balo oynandı esas oğlan şampiyon oldu."

Flaş yorum!

Süper Lig'in bitimine bir hafta kala Başakşehir şampiyonluğunu ilan ederken, A Spor canlı yayınından spor yorumcusu Erman Toroğlu, koruyucu maskesini gözlerine çekerek "Maskeli balo bitti" ifadelerini kullandı. 

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Başakşehir'in şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu."Maskeli balo bitti" ifadelerini kullanan Toroğlu, şampiyonluğun tartışmalı olduğu imasında bulundu. A Spor'da Takım Oyunu programında konuşan Erman Toroğlu, "Maskeli balo oynandı. Balonun esas oğlanı şampiyon oldu. Tebrik ediyorum onları, içeride, dışarıda iyi oynadılar. O statta benim anlayamadığım şeyler oldu. Yıllarca oluyor, beni savcılığa filan veriyorlar ama ben bu senenin adını maskeli balo koydum." şeklinde konuştu.Toroğlu'nun bu açıklamaları yaparken, korona virüs nedeniyle taktığı maskesini gözlerinin üzerine çekmesi de dikkat çekti.

Öte yandan Reha Kapsal da sezonun şaibeli geçtiğini ifade etti.
Kapsal, aynı programda "Bu kadar şaibeli bir sezon daha yaşanmadı. Bu kadar hakem hatasının insanların gözüne sokulduğu bir sezon daha geçilmedi. 4 büyük kulübe sırayla kademeli hakem hatalarının olduğu. Bu kadar bariz maçların bir taraftan diğer tarafa verildiği. Küme düşen takımlar içinde aynısı. Şampiyonluk yarışından takımların bu kadar alaşağı edildiği bir sezon daha sın yıllarda olmadı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur