Göksel, önce radyocularla buluştu!

Göksel, önce radyocularla buluştu!

Göksel’in yeni albümü “Mektubumu Buldun mu?” Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini bugün aldı. Ancak 1970’lerin unutulmayan klasiklerinin yer aldığı bu müthiş albümün ilk özel dinletisi geçtiğimiz cuma akşamı radyo programcılarına yapıldı.

Türkiye’nin en önemli radyo programcıları ve müzik direktörleri Avrupa Müzik’in Ortaköy’deki binasında cuma akşamı akşam bir araya geldi. Albümü şık bir kokteyl eşliğinde dinleyen radyo yayıncıları gece boyunca Göksel ile sohbet edip keyifli dakikalar yaşadı. Göksel ve Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem'in dansı ile başlayan geceye Alem Fm Müzik Direktörü Füsun Tuncer Arıcı, Burçak Çalıca, Show Radyo Müzik Direktörü Hakan Demir, Radyo Viva Müzik Direktörü Ömer Erişmen,Radyo Nostalji Türk Müzik Direktörü  Meltem Sezenler, Radyo Tatlıses Genel Yayın Yönetmeni Emel Yalçın, Mustafa Kıyıcı, Buket Güngördü, Sinem Öncel, Radyo D Müzik Direktörü Kadir Çetin, İstanbul Fm Genel Yayın Yönetmeni ve Müzik Direktörü Gürdal Çakır, Kerem Çangar, Pal Fm Müzik Direktörü Murat Soner, Esin Görür, Yasemin Şefik, Radyo Klas’tan ‘Hop Dedik Ayhan’, Nuri Şimşek, Kral Fm’den Cenk Alptekin (Cenk’le Yoklama), Best Fm’den Mine Ayman ( Mineccim), Karmaturk’ten Elife Yılmaz, Radyo Mega Müzik Direktörü Serkan Ünal, Radyo Hit Mix Müzik Direktörü Çağlar Demirel, Radyo Festival'den Gökhan Baylan, Delta Fm Yayın Yönetmeni Ahmet Faraç, Delta Fm Müzik Direktörü Hakan Kalender ve Pop Turk Fm Müzik Direktörü Serhan Erkek katıldı.

“Mektubumu Buldun mu?”nun ilk tanıtımı olan gecede radyocular üç saat boyunca Göksel'in şarkılarıyla kendinden geçti. Albümdeki 12 şarkıya tam not veren radyocular gece sonunda Göksel için hazırlanan özel anı defterini de imzaladı.

RADYO d

KADİR ÇETİN (RADYO D) - FUNDA SANLIMAN - GÖKSEL - DENİZ ERDEM (AVRUPA MÜZİK GENEL KOORDİNATÖRÜ)


PALFM - showradyo

YASEMİN ŞEFİK (PAL FM) - GÖKSEL - HAKAN DEMİR (SHOW RADYO)

RADYO mega

GÖKSEL - SERKAN ÜNAL (RADYO MEGA GENEL MÜDÜRÜ)

KARMATURK

ELİFE YILMAZ (RADYO KARMATÜRK) - GÖKSEL

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur