Hakkari Radyo Güvener Yayında

Hakkari Radyo Güvener Yayında

Hakkâri’de yıllardır yayın yapan Hakkâri FM radyosu bundan böyle yeni yönetimi ile 98.00 frekansından Radyo Güvener olarak yayınına devam edecek.

Hakkari FM Radyo Tv A.Ş'yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.

Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren radyo güvener, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Radyo güvenerin beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Radyo Güvener'i çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün radyo Güvener 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Bölgede bir çok önemli yatırımı bulunan Hakkâri'ye emek veren genç iş adamlarımızdan Sadrettin Güvener ise, yayıncılık sektörüne girmesini şu sözleriyle anlattı: “Hakkari ve ilçelerine böylesine anlamlı ve kültürel bir yatırımı yapmaktan son derece mutluyum. Radyo Güvener'in yayın hayatına başlaması için kaliteli yayıncılık adına ne gerekiyorsa gerçekleştirdik. Bunun nedeni ise öncelikli yayıncılığın gereksinimini yerine getirmek ve halkımıza iyi bir hizmet sunmaktır” diyen Güvener önümüzdeki zamanlarda Hakkâri'ye özel bir yerel kanalında yayın hayatına başlayacağının müjdesini verdi.

Hakkâri ve ilçelerine yayın yapan Radyo Güvener 98.00 frekansından Hakkari ve ilçelerine, http://www.hakkariradyoguvener.com adresinden de yayınlarını tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur