Hande Yener Pal FM'deydi

Hande Yener Pal FM'deydi

Pal Fm'de Esin Görür ve Yasemin Şefik'in hazırlayıp sunduğu Üçü Bir Arada programa katılan Hande Yener dinleyicilere ilk önce programın adına atıfta bulunarak; “ Herkese merhaba ben SÜT ”diye programa giriş yaptı. İşte

Hande Yener'in eğlenceli açıklamaları;

MASTER DEĞİL KÖLEYİM!

Algısı dün kapalı olupta bugün açılmış olana değişimi mi anlatmaktan sıkılmadım. Hep online durumdayım. Sinyal gönderiyorum.

Albüm yapan herkesin ingiltere'ye mastering yapılması için albüm gönderdiğindenyada sanatçıların kendilerinin mastering için yurt dışına gidildiğinden bahsedilen programda, Hande Yener  “ Kendi mastermış...Yani ben hiçbir zaman master değil, köleyim.” Biz yurt dışına albümü gönderdiğimizde çok beğenildiğini çok şık bulduklarını söylediler.” Mastering bir ciladır. İşiniz iyiyse o cila oluyor.

Güya takip edilmiyorum. Arkamda kocaman bir gölge var...diyen Hande Yener yaptığı işlerin takip edildiğini vurguladı.

Kraliçe Fabrikada gerçekleşiyor; Kendim bir rahatlıyayım dedim. Şimdi üç tane proje çıkarıyoruz. Birisi rock bir albüm diyebilirim. Diğeri zaten Kemal Doğulu. Bir de extra'dan uçuk kaçık bir proje geliyor.

Pop piyasasına kim bakıyor ben bakmıyorum... Heyecanlandığım tipler oldu. Ama ikinci albümlerinde o heyecanı bulamadım. Onları ben değilde kendileri birgün uyanacaklar.

HANDE YENER'İN ERKELERİ ONU ANLATTI!

Programda Hande Yener'in ekibi ile yapılan röportajlar yayınlandı.

Mustafa Dermencioğlu ( Hande Yener web sayfası Admin) : Hande Yener tam bir müzik delisi.

Kemal Doğulu : Kemal Doğulu canlı yayına bağlanıp, Hande Yener 'in fotoğraf çekiminin çok eğlenceli geçtiğini. Dar bir alanda çalıştık. Hande'nin düşme tehlikesi yaşadığı anlarda çok güldüklerini. 8 saat çekimden sonra mantıcıda kendimizi bulduk...dedi.

Onlar daha şanslı. Biz ara bir nesiliz. Yokluğuda gördük varlığıda. Düşünsenize bir şarkı duyuyoruz. 3 yıl sonra geliyodu Türkiye'de...şimdi açıyorsunuz interneti herşey önünüzde. O yüzden yaşasın özgürlük!

Taylan Efe Çeki ( Basın Danışmanı) : Onun heyecanı o kadar büyük ki yanındaki en ceset insanı tokatlayıp uyandırabilir. Romeosunun jüliyeti o. Hep çalıştığın insanlara soruyorsunuz pozitif konuşuyorlar ama...Beni sevende sevmiyende benim çabaladığımı takip edemez. Bir insanı herkes seviyorsa..yaz siz iki yüzlüsünüz Ya da insanlar.

Kadir Doğulu : Küçük kurbağam merhaba...bugün uyandığımda cumartesi sanıyordum. Ve servisi arayıp aracı niye göndermediklerini sordum. Ama bugün cumaymış ve aklıma hemen şu geldi; kısa sayılabilecek ömrümüzde unuttuğum bir günü bile senle geçirmekten dolayı çok mutluyum.

Aşkım çok tatlısın diyen Hande Yener, Kadir Doğulu'nun ilk defa canlı yayına katıldığını söyledi. Onlardan önceki anlar kayıpmış...Kenimi 17 yaşında hissetmeme sebep oluyor kendisi. Bizi yakıştırıyorlar...dedi.

Süper kahraman filminde oynamak ister misiniz sorusuna...Oynuyorum zaten o film benim filmim.

AMCALAR DA BENİ DİNLİYOR!

Benim bir çok arkadaşım dışarda benim şarkımı duyunca o an kimler nasıl tepki veriyorlar bana anlatıyorlar. Mesela bir arkadaşım Edirne'de benzin istasyonuna giriyor. Benzincideki amcayı tarif etmeme gerek yok.Benim şarkım çalıyor. Arka arkaya Birkaç şarkım çalınca istasyondaki amcaya sen Hande Yener mi dinliyorsun diye soruyor... Amcanın cevap “ He ya kafamı açıyor”

Bazen televizyondaki sabah programlarına çıktığımda yadırgandım. Türk malıyım bende. Burada yaşıyorum. Her kesime kendimi duyurmak istiyorum. Virüs gibi yayılacağım. E ben bir virüsüm.

Albümler arasında uzun aralar verilmesine gerek. Efsane geri döndü gibi şeyler eskidendi. Lavabo aç gibiyim gibi cümleleri de haberin niteliğini büyütmek için anlatıyorum. Daha önceden de magazinlik bir durumum yoktu. Şimdi de hep müzikle ilgili haberlerim çıkıyor. Fikirlerimi çıkıp söylüyorum. Bu sektörde çok fazla kurt olduğunu biliyoruz. İşlerine kimseyi karıştırmamaları gerektiğini , albüm yerine internetten de işlerini duyurmalarını göbekli bıyıklı amcalara teslim olmamalarını söylüyorum.

HANDE YENER

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur