JoyTurk’ün radyo müdürü değişti

JoyTurk’ün radyo müdürü değişti

Son 3 yıldır JoyTurk’te yayın müdürlüğü görevine devam eden Demir Ali Çelik’in askerlik görevi nedeniyle ayrılmasının ardından göreve Gökhan Çınar getirildi.

2005 yılından bu yana  JoyTurk’te yayınlarına devam eden, ‘Buluşmalar’ isimli programda Nilüfer, Leman Sam, Zerrin Özer, Funda Arar, Bulutsuzluk Özlemi gibi  iz bırakan yorumcuları ağırlayan  Gökhan Çınar, Türkiye’nin ilk Türkçe Slow müzik radyosu JoyTurk’ün ilk günlerinden beri radyonun ruhunu ve yapısını en iyi bilenlerden.

Dinleyicilerine, farklı bir dönemin başlayacağını müjdeleyen Gökhan Çınar, unutulmayan şarkıların yanı sıra, hit slow müziğin de akışta daha ağırlıklı olarak yer alacağını söylüyor.

Yeni yayın döneminde JoyTurk’te sürpriz bir ismin yorumlayacağı yeni kurumsal jingle ve Türkiye’nin en çok sevdiği sanatçılardam birinin hazırlayıp sunacağı bir canlı performans programı başlayacak.

Yorumlar

  1. 15 Ağustos 2009 Cumartesi

    radyoculuk da işini en iyi yapan etrafındakilere yardım eden mütevazi alçak gönüllü nadir insanlardan birisi burdan da HAYIRLI TESKERELER dileyelim...

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur