Jüride Radyocular Var

Jüride Radyocular Var

Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Kral Müzik Ödülleri’nin sahipleri 5 Mayıs'ta belirlenecek. Oylama, gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ’lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine kadar 50 ismin oyları ve müzikseverlerin SMS’leriyle devam ediyor.

1994'te yayın hayatına başlayan Kral TV,  Ekim 2008 yılında Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Kral TV tarafından 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen Kral Müzik Ödülleri, MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri’yle birleşerek bu sene gücünü daha da artırıyor.

Kral Müzik Ödülleri dokuz kategoride yarışacak beşer adayı da 50 kişiden oluşan jüri belirledi. Ödüllerde bu sene 6 radyocuda jüri olarak görev aldı. Farklı radyolarda görev alan birbirinden önemli radyocular kendilerine verilen bu görevin radyo sektörüne gösterilen bir güven olduğunu ifade ettiler.

Jüri; Söz yazarları, yönetmenler, sanatçılar, meslek birliği temsilcileri, radyocular, DJ’ler, gazeteciler / köşe yazarları, kulüp işletmecileri ve magazin gazetecilerinden oluşuyor. Büyük jüri şu isemlerden oluşuyor:  Ahmet San, Ahmet Selçuk İlhan, Ali Eyüboğlu, Ali İşitmez, Ali Kocatepe, Ali Rıza Binboğa, Aşkın Tuna, Atilla Özdemiroğlu, Ayhan Güngör, Ayşe Ersayın, Bedirhan Gökçe, Burak Yeter, Cengiz Semercioğlu, Deniz Akel, Ebru Köktürk, Ömer Faruk Sorak, Selim Çaldıran, Suat Ateşdağlı, Suat Aydoğan, Gönül Şen, Taşkın Sabah, Görgün Taner, Güneri Civaoğlu, Hüseyin Karadayı, Garo Mafyan, Füsun Alkan, Feyyaz Kuruş, Fehmi Koru, Mehmet Teoman, Koray Kasap, Mesut Yar, Michael Kuyumcu, Murat Meriç, Nihat Odabaşı, Zeynep Talu, Yüksel Aytuğ, İzzet Çapa, Orhan Gencebay, Lütfü Bayülgen, Umur Turagay, Hıncal Uluç, Cem Ceminay, İskender Paydaş, Ahmet Hakan, Mehmet Barlas, Ali Tekintüre, Tolga Akyıldız, Orhan Kahyaoğlu, Nihat Sırdar, Naim Dilmener, Mustafa Oğuz...

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur