Karadeniz Fm`de Yepyeni Program

Onur Sakar`la Magazinde Yarışıyoruz

Karadeniz Fm`de Yepyeni Program

Karadeniz FM'de yapmış olduğu ''Onur'la Showtime'' ve ''Onurun Taksisi'' programlarıyla adından söz ettiren başarılı radyo programcısı Onur Sakar, radyolarda yine çok konuşulucak yepyeni bir programa daha imza attı. Programın adı
'Onur Sakar'la Magazinde Yarışıyoruz'... Magazin gündemini yakından takip eden ve magazini en iyi ben bilirim diyen dinlecilerin yarıştığı ve sorulan sorulara doğru cevaplar vererek birbirinden sürpriz hediyeler kazandığı yarışma, heyecanı ve sorularıyla Türkiye'nin tek radyo magazin yarışması olarak da dikkat çekiyor ..

 

Keyifli ve popüler şarkıların çalındığı yarışmanın bir özelliğide, geçmişten günümüze magazin sektöründe önemli işlere imza atan magazin sitelerinin genel yayın yönetmenlerinin, gazetecilerin, görsel ve yazılı basınından magazin muhabirlerinin canlı yayına bağlanarak, o hafta yakaladıkları magazin haberlerini, ünlüler ile diyaloglarını yada kendi magazin sitelerinde ön plana çıkan haberleri,gelişmeleri ve sanatçıları programda paylaşıyor olması. 

''Onur Sakar'la Magazinde Yarışıyoruz'' Her pazartesi akşamı saat 19:00-21:00 arası 98.2 Karadeniz FM'de .. !!

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur