Kemal Doğulu suskunluğunu bozuyor

Kemal Doğulu suskunluğunu bozuyor

Kemal Doğulu, Hande Yener'in prodüktörlüğünde ikinci kez single çıkartıyor. 'Kemal Doğulu 2' için gün sayan Kemal Doğulu bu kez poz verdi Hande Yener fotoğraflarını çekti.

İmaj-maker, yönetmen kısacası on parmağında on marifet Kemal Doğulu, ikinci single 'Kemal Doğulu 2'yi çıkartıyor. Bir yıldır single üzerinde çalışan Kemal Doğulu'nun  prodüktülüğünü bu kez de Hande Yener yaptı. 'Bir Yerde' single'nın da prodüktörü olan Hande Yener,  her zaman kendi albümlerinde resimlerini çeken Kemal Doğulu' nun fotoğraflarını çekti. Kemal Doğulu, Hande Yener'e içinden gelerek poz verdi ve Hande Yener'de eline makineyi alıp görüntüledi.

Kemal Doğulu' nun çıkış şarkısı ise Soner Arıca' ya ait 'Uzayda Aşk Var' olacak. Sözlerini Soner Arıca' nın yaptığı şarkının müzik ve aranjesi ise Erol Temizel' e ait. Kemal Doğulu' yu desteklediğini söyleyip hiç bir ücret almayan Soner Arıca, "Müziğe gönül veren herkesin yanındayım" dedi.

'Bir Yerde' den sonra müzik dinleyicisinden tam not alan Kemal Doğulu bu albüm ile daha çok beğeni toplayacağını söylüyor.

UZAYDA AŞK VAR

Bugün dersi kırıyorum
Biraz mola istiyorum
Öğren öğren bitmiyor
Biraz harcamak istiyorum
Bildiğin her şeyi yapmak için
Yetmez sınırlı zamanlar
O zaman belki de bir yerde
Başka bir hayat var
Neyin telaşı bu yasalar
Boşuna bence bu tasalar
Birileri var mı bilmem ama
Bence uzayda aşk var

Söz: Soner Arıca

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur