Kocaeli'nin en iyisi Berna Uytun Önk

"Kocaeli'nin en iyisini sen seç" ödül töreninde en iyi radyo programcıları dalında rakipleriyle yarışan ilimizde geniş bir dinleyici kitlesi olan Radyo Çağdaş'ın dinamik ve güler yüzlü sunucusu Berna Uytun Önk ilimizin en iyisi seçildi

Kocaeli'nin en iyisi Berna Uytun Önk

Kocaeli'nde faaliyet yürüten TV 262 tarafından 3'üncüsü düzenlenen "Kocaeli'nin en iyisini sen seç" ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu. İş adamları, genç iş adamları, iş kadınları, sosyal tesisler, restoranlar, çıkış yapan firmalar, esnaf odaları, esnaflar, gazeteciler, sendikalar, STK'lar, hemşeri dernekleri, radyo programcıları, sürücü kursları, spor kulüpleri, sosyal yardım dernekleri, sanayi firmaları, yayın evleri ve belediye başkanları gibi kategorilerde toplam 19 kategoride Kocaeli'nin en iyileri seçildi.
ÇEŞİTLİ KATEGORİLERDE ÖDÜLLER
Luxor Garden Otel'de düzenlenen ödül törenine her kategoride ödül alan adaylar, çok sayıda dernek ve STK temsilcisi katılım sağladı. Ödül töreninde yılın iş adamı dalında Osman Özsoy, iş kadını dalında Esra Oğul, yılın genç iş adamı Cihan Işıklı, yılın restoranı Cevizdibi Yıldız Restoran, yılın çıkış yapan firması dalında Başkan Temizlik, yılın esnaf odası dalında Fırıncılar Odası, yılın esnafı dalında Enes Akbal, yılın gazetecisi dalında Galip Ataman, yılın STK'sı dalında İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği, yılın sendikası Türk İş, yılın hemşeri derneği Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi, yılın sporcusu dalında Mert Ali Satır, yılın spor kulübü Yıldızlar Yüzme Kulübü, yılın radyo programcısı dalın Radyo Çağdaş sunucusu Berna Uytun Önk, yılın sürücü kursu Şirin Sürücü Kursu, yılın sosyal yardımlaşma derneği Otizmli Çocuklar Derneği, yılın yayınevi Olipso Yayıncılık, yılın sanayi firması Tüpraş, yılın sosyal tesisi Gölkay Park, yılın belediye başkanı ise Ali Yıldırım Sezer seçildi.
DİNAMİK VE GÜLERYÜZLÜ SUNUCU
"Kocaeli'nin en iyisini sen seç" ödül töreninde en iyi radyo programcıları dalında Radyo Piramit sunucusu Halit Yılmaz, Mega FM sunucusu Serbülent, Radyo Karamürsel sunucusu Derya Usta, Radyo Mavi sunucusu Bahar Güneş ile yarışan Türk Halk Müziği'nin eşsiz seslerini radyo dinleyicileriyle buluşturan ve ilimizde geniş bir dinleyici kitlesi bulunan Radyo Çağdaş'ın dinamik ve güler yüzlü sunucusu Berna Uytun Önk ilimizin en iyi radyo programcısı seçildi.
‘BU GECE EN KIYMETLİLERİNDEN OLACAK'
Ödülünü alması sonrasında kısa bir konuşma yapan Radyo Çağdaş sunucusu Berna Uytun Önk şunları söyledi: "Çok teşekkür ederim, çok başarılı hanımefendilerin, beyefendilerin olduğu bir gece. Çok güzel bir sunum, 262 TV ailesine bu geceyi düzenleyen organize eden arkadaşlara çok teşekkürler. Bu gece çok önemli ödüller dağıtıldı. Radyoculuk dalında bu ödüle layık görülmem takdir edersiniz ki benim için daha kıymetli. Halkın gücü bir kez daha ortada. Mesleğimin 10'uncu yılındayım gerçekten çok çalıştım ve bu sayede güzel insanlar güzel günler geçirdim bu gecede en kıymetlilerinden olacak.
‘SAĞSÖZ AİLESİ'NE TEŞEKKÜR EDİYORUM'
Yolum yoldaşım kıymetli eşim Kasım Önk, kıymetli arkadaşlarım, dostlarımda beni bu gece yalnız bırakmadı. Huzurlarınızda teşekkür ediyorum kendilerine. Radyoculuk kariyerimde teknik bilgileri öğreten ve bu konuda başarılı ve avantajlı olmamı sağlayan Mega FM yönetim kurulu başkanı Ali Memiş'e çok teşekkür ederim. Mesleğime çok küçük yaşta Radyo Çağdaş'ta başladım. Bilgisiz tecrübesiz bana kucak açan ve her daim saygı sevgi minnetle yad ettiğim Çağdaş Medya kurucusu merhum Nurettin Sağsöz ve yadigarları destekleriyle her daim yanımda olan Ali Sami Sağsöz, Asya Sıla Sağsöz ve bizim gülen yüzümüz Dilek Sağsöz'e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum.
‘ÖDÜLÜ ANADOLU TÜRKÜLERİ ADINA ALIYORUM'
Mesleğimizde bu denli başarılıysak ve Kocaeli'nin bir numaralı basın kuruluşu ve radyosuysak bu sizin sayenizde bozulmayan çizginiz, disiplininiz özveriniz mikrofon aşkımı her daim pekiştirdi. Hafta içi her gün bıkmadan usanmadan yayın yapıyorum. Sizlerden gelen istekleri mesajları değerlendiriyorum. Sizin sesiniz olmaktan mutluyum. Mesleğimde gelişimimi sağlayan bu ülkenin coğrafyasına tarihine yabancı kalmamamı sağlayan ustalarımın bu ülkeye Anadolu'ya şahitlik etmiş herkesin yakmış olduğu türküler adına alıyorum ben bu ödülü, iyi ki varsınız iyi ki türkülerimiz var teşekkür ediyorum."

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur