Marmara FM, Gurbet Altay'la Tam Gaz

Marmara FM, Gurbet Altay'la Tam Gaz

Marmara Grup bünyesindeki şirketlerin başına Genel Müdür olarak getirilen Gurbet ALTAY . Uzun yıllar perakende sektöründe profesyonel yöneticilik yaptıktan sonra kazanmış olduğu tecrübeleri daha çok kitlelere aktarmak maksadıyla eğitim ve danışmanlık çalışmalarına başladı. Medyanın ve eğitimin içinde olan Gurbet ALTAY çeşitli sektörlerde eğitim ve danışmanlık yapmaktadır. Mühendislik eğitimi alan Gurbet ALTAY ulusal frekansa sahip olan Marmara Fm radyoyla şirketlerin veya kurumların sosyal projelerin sesi olması için çalışacaklarını belirtti.

Marmara FM, İstanbul Perakendeciler Derneği ve İŞKUR ortaklığında bütün işsizlere umut ışığı yakıyor.

İstanbul PerDer ve İŞKUR ile yapılan protokol gereği Marmara FM dinleyicileri, İstihdam Garantili Parakende Satış elemanı kurslarına katılabilecek. 2 gün teorik 3 gün uygulamalı kurslara katılacak elemanlar 30 gün sürecek eğitim süresince günde 15 TL de ücret alacak.

Marmara Fm olarak gerek yetkilileri konuk alarak gerekse projenin detayları ile ilgili desteklerini yayınlarında vermeye devam edeceklerini belirten Altay konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için :

0216 425 36 42 numaralı telefon ve info@istanbulperder.org.tr adreslerinin  kullanılabileceği belirtti.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur