Mikrofon seni bekliyor Caner

Radyo yayıncısı ve seslendirme sanatçısı olarak görev yapan Caner Bulut, önceki günlerde corona virüse yakalandığıyla ilgili üzücü haberi evinde çektiği video ile takipçilerine anlatmıştı..

Mikrofon seni bekliyor Caner

Evinde çektiği video ile sevenlerine "Beni merak edenlerin beni görmesi ve daha iyi olduğumu bilmesini istediğim için bu videoyu çektim. Hastanenin içini gören biri olarak hakikaten dikkatli olmanızı söylemek ve bunu idrak etmenizi sağlamak istiyorum. Herkesin ağzında şu var; ‘zaten bir gün öleceğiz.' Emin olun böyle ölmek istemezsiniz. O yüzden dikkat edin. Hatta çok dikkat edin. Kolay bir şeyle karşı karşıya değiliz. Belki olayın ciddiyetinin farkına varmıyorsunuz ama eğer olayın merkezine düşerseniz ne kadar kötü olduğunu anlayacaksınız. Dilerim düşmezsiniz." diyerek seslenen meslektaşımız tam izolasyon ile ilaç tedavisine devam ettiğini belirtti.

Yaptığımız görüşme de dua istediğini özellikle ifade eden yayıncı "varlığınız iyileşmemde çok etkin rol oynuyor" diyerek tüm sevenlerine selamlarını iletti.

RADYOCUYUZ.COM ailesi olarak meslektaşımıza acil şifa dileklerimizi iletiyoruz. Kendisini en kısa sürede mikrofon başında görmek içinde sabırsızlandığımızı hatırlatalım.

Caner Beşiktaş'ta seni bekliyor 😊

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur