Onur Yar Dinleyenleri ile...

Pal FM’in Gece Showman’i gündüzleri Türkiye’yi geziyor.

Onur Yar Dinleyenleri ile...

Üniversite ve liselerden gelen davetler üzerine 21 Aralık'ta söyleşilere başlayan Onur Yar, hem dinleyicileriyle hem de öğrencilerle bir araya geliyor. Önce Bursa Uludağ Üniversitesi Radyo ve Televizyon Topluluğu'nun daveti üzerine, 21 Aralık'ta Pal FM ekibiyle beraber Bursa'da hem topluluk üyeleri hem de dinleyicileriyle buluştu. Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde yüzlerce öğrenciyle buluşan Onur Yar, radyoculuk hayatıyla, özel hayatıyla ve medya sektörüyle alakalı soruları cevaplandırdı. 1 buçuk saat süren söyleşi sonunda bol bol imza dağıtıp herkesle tek tek fotoğraf çektiren Onur Yar, bu defa 24-25 Aralık'ta Eskişehir'deydi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisleri Topluluğu'nun KALEM organizasyonuna konuşmacı olarak katılan Onur Yar, hem mühendis adayı öğrencilerle hem de dinleyicileriyle buluştu. Çevre illerden gelen dinleyicilerinin de katıldığı söyleşide Onur Yar söyleşiye katılanları bol bol güldürdü. İstek üzerine şiir de okuyan Onur Yar, ertesi gün de Anadolu Üniversitesi'ndeydi. Okulun köklü radyosu Radyo A'da "Misafir Odası" programına konuk oldu, öncesinde de genç radyocularla bir "Work Shop" çalışması gerçekleştirdi.

28 Aralık'ta bu defa İstanbul'un en eski ve köklü okullarından Beyoğlu Anadolu Lisesi'nde söyleşiye katıldı. Lise öğrencileriyle bir araya gelen Onur Yar, 1 saat süren söyleşide öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Onur Yar'ın söyleşileri devam edecek ve 4 Ocak'ta Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi'nde "Kariyer Günleri" ne konuk olacak. Sezon boyunca gelen davetler üzerine söyleşilerine hem İstanbul hem de İstanbul dışında devam edecek olan Onur Yar'ın söyleşi tarihlerini ve yerlerini web sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur