Ozan - Bir Gecelik A.Ş.K.(Yeni)

Ozan - Bir Gecelik A.Ş.K.(Yeni)

Bugüne kadar futbolda gösterdiği başarı ile herkesin dikkatini çeken Ozan, 2. albümü ”Bir Gecelik Aşk”ı Turos Müzik etiketiyle Mart ayında yayınladı.

İlk albümünde yer alan Şekerim Benim, Zalimsin, Arkadaş, Boşu Boşuna şarkıları ile geniş bir hayran kitlesi edinen Ozan, 11 yeni şarkı ve 2 remiksin bulunuyor.

Yeni albümün süpervizörlüğünü Murat Koçer, prodüktörlüğünü oOsman Çelik, müzik direktörülüğünü ise Doğu ve Okay Barış birlikte yaptı.

Güncel pop ve dance soundlarının, dünya normlarında kullanıldığı “Bi Gecelik A.Ş.K.”ta kendi yazdığı şarkılarıda söyleyen genç sanatçı, aşktan ihanete kadar yaşadığı sahici duyguları sevenleri ile hiç çekinmeden cesurca paylaşıyor.

Son yılların adından en çok söz edilen bestecisi Sinan Akçıl, Yalçın Polat ve Murat Güneş’in şarkıları haricinde albümün en büyük sürprizi Sezen Aksu. Antalya’da bir konser esnasında Sezen Aksu ile tanışan ve sohbet sırasında bir şarkısını söylemek istediğini dile getiren Ozan, kendisi için yazdığı, en özel şarkılarından Şanıma İnanma’yı sanatçının herhangi bir karşılık beklemeden hediye ettiğini söylüyor.

Albümde yer alan Bir Gecelik Aşk ve A.Ş.K. adlı şarkıların isimlerinin birleşmesi sonucunda 2. albümünün ismini oluşturan Ozan, tek gecelik değil kalıcı aşka inanıyorum diyor.

Fotoğraflarını Koray Kasap’ın çektiği albümün ilk klibi “Bir gecelik” Kubilay Kasap yönetmenliğinde, yeni klip Canıma Yetti şarkısına  çekildi.

OZAN

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur