Pal FM Kötü Gidişe Dur Dedi!

Pal FM Kötü Gidişe Dur Dedi!

Pal FM Türkiye’de büyük beklentiler yaratarak radyo sektörne girmişti. İstedigi ve beklediği başarıyı yakalayamayan Pal medya’da yönetimin başarısız politikaları sektör tarafından biliniyordu.

Araştırmalarda istediği yere ulaşamayan Pal Medya radyolarında aslında çok başarlı isimler görev alıyordu.bütün bu başarılı isimleri yönetmeyi ve vizyonunu yükseltmeyi başaramayan Pal FM bu kötü gidişe dur demek için İbrahim Nebioğlu’nu tekrar göreve çagırdı.

Geçmişinde bir çok başarılı işlere imza atan nebioğlu Pal FM’de yapacağı yenilikçi hamlelerle radyoların marka değerini ve araştırmalardaki yerini yükseltmeye çalışacak.

Hayatı boyunca bir çok başarılı işe imza atan Nebioğlu’nu kısaca tanıyalım.

Azerbaycan Radyo ve Televizyonunda sunduğu programlar sayesinde halkın büyük takdirini kazandı. Azerbaycan Televizyonu’nun Ankara-Türkiye Temsilciliğini yaptı. Ayrıca gazetelerde çıkan yazılarıyla okurlarının ilgi odağı oldu. BBC World Service’in 8 yıl boyunca Türkiye muhabirliğini yaptı. Zerkolo, Ayna, Panorama ve Zaman gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı. Yediden yetmişe herkes tarafında sevilen ve sayılan Nebioğlu, yaptığı araştırma ve çalışmalarından dolayı çok sayıda kişi ve kuruluştan ödüller aldı. 2003 yılında Türkiye’de yılın yabancı gazetecisi seçildi. Başarıyla dolu geçen bu çalışmaları sonucu aldığı en büyük ödül ise İstanbul’a Başkonsolos olarak tayin olmasıydı.

İbrahim Nebioğlu’na Yeni Görevinde Başarılar Dileriz 

Yorumlar

  1. 19 Eylül 2011 Pazartesi

    öncelikle şunu söylemek gerekiyr bu işi bilmeyen radyo sahipleri hemen belli oluyor başarısızlığa dur dediğini zanneden ziniyet öncesinde yine başarısız olan kişi ve kişileri tekrar eski görevine getiriyor birde pişkin pişkin bir iş yadklarını zannediyorlar ... ona inkana vs sahip olan bi radyonun düdükleri durum oldukları sıra ortada ancak kendilerini kandırırlar...

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur