Radyo 24 Yenilendi!

Radyo 24 Yenilendi!

Aşkın Resitali Radyo 24, Medya Grup bünyesine geçtikten sonra çalışmalarına hız vererek kabuk değiştirdi.

İstanbul yayın merkezli yerel istasyonlarımızdan Radyo 24, yenilenen yayın akışı ile birlikte internetteki görüntüsünde de değişikliğe gitti. Aşkın Resitali sloganıyla, kaliteli seçkin eserleriyle yayınlarına başlayan ve kısa zamanda kendini sevdirmeyi başaran radyo istasyonu sloganını da internet sitesinin adına verdi. www.askinresitali.com adresiyle internetten de sesini duyuran rayo istasyonu web hizmetini Oscar Medya'dan aldı.

Oscar Medya tarafından tasarım ve uygulama çalışması yapılan Radyo Paketi V.01'i kullanan radyonun web sitesinde radyo hakkında bilgilere ulaşmak artık çok kolay. Dinleyicileri tarafından olumlu tepkilerle karşılanan web sitesinde interaktif uyguamalarla dinleyici istekleri site üzerinden alınarak radyodan yayınlanıyor. Yayıncılar hakkında bilgi ve fotoğrafların bulunduğu web sitesinde yayın akışı, duyurular, haftanın albümü ve güncel haberlere de ulaşmanız mümkün.

Oscar Medya, özellikle radyolar için farklı çözüm örnekleriyle müşterilerine alternatifler sunmaya devam ediyor. Konuyla ilgili olarak detay bilgileri bulabileceğiniz adresimiz www.oscarmedya.com

Radyo 24 arayüz

Advertorial...

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur