Radyo 7 coşkusu Konya`daydı...

Türkiye'yi şehir şehir dolaşmaya devam eden Radyo 7 Konya'da inanılmaz bir performans sergiledi...

Radyo 7 coşkusu Konya`daydı...

Yeni Mobil Yayın Aracıyla Türkiye'yi şehir şehir dolaşmaya devam eden Radyo 7 Konya'da inanılmaz bir performans sergileyerek Konyalıları adeta büyüledi.

29 Haziran Cumartesi günü Zafer Meydanı'nda Mehmet Ercan'ın canlı yayın programıyla başlayan etkinlikte, Konyalılar Radyo 7 ekibiyle buluşmaktan ötürü yaşadıkları sevinci dile getirdiler. Sevenleriyle canlı yayında röportaj yapan Mehmet Ercan, "Canıma Susuyorum" isimli kitabının da imzasını gerçekleştirerek Konyalı dinleyicileriyle unutulmaz bir gün yaşadı.
Aynı günün akşamında ise; Konya Selçuklu Belediyesi'nin kültür etkinlikleri çerçevesinde davet ettiği Talha Bora Öge ve Orkestrası'nın sahne aldığı programa, başta Selçuklu Belediye Başkanı İbrahim Altay olmak üzere yüzlerce Konyalı katıldı.
Son derece renkli geçen gecede en sevilen şiirlerini seslendiren Talha Bora Öge, seyircileri adeta mest ederken, hep bir ağızdan söylenen türkülerle birlikte kalabalığın coşkusu zirveye çıkardı.
30 Haziran Pazar günü tekrar Zafer Meydanı'ndan seslenen Mehmet Ercan'ın ardından mikrofonu Radyo 7'nin sevilen sesi Umut Öztürk devraldı.
Bitmeyen umudu ve coşkusuyla Konya'dan dünyaya seslenen Umut Öztürk, sevenleriyle beraber program yapmanın mutluluğunu yaşadı.
İki saat süren canlı yayın programında sürpriz hediyelerle renklenen buluşma unutulmaz karelere sahne oldu.
01 Temmuz Pazartesi günü ise Konya - Akşehir Belediyesi'nin daveti üzerine, Radyo 7'nin şen sesi Venhar Sağıroğlu, Gülmece'nin Başkenti, Nasreddin Hoca'nın memleketi Akşehir'den sevenlerine seslendi.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kiraz Festivali'ne katılan Akşehirliler ve Belediye Yetkilileri Radyo 7 coşkusuyla şenlendi.
02 Temmuz Salı sabahı da Akşehir'den günü selamlayan Venhar Sağıroğlu, canlı yayın programının ardından Radyo 7 ekibiyle rotasını İstanbul'a çevirdi.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur