Radyo İstanbul’dan Kobilere Destek

Radyo İstanbul’dan Kobilere Destek

İstanbul'un tek kent radyosu olma özelliği taşıyan, kısa sürede birçok başarılı projeye ve kent radyosu ile alakalı kaliteli programlara imza atan Radyo İstanbul’dan yine bir ilk.

Güven Arifoğlu yönetimindeki Radyo İstanbul, yayın hayatına başladığı yedi aylık süreçte ilklere ve yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Daha öncede yine Türkiye’de bir ilk olarak PR House Halkla İlişkiler ile işbirliği içerisinde reklam veren her firmaya ücretsiz halkla ilişkiler desteği veren Radyo İstanbul, yeni gerçekleştirilecek olduğu projeye ‘’Kobilere tam destek Radyo İstanbul’dan’’ adıyla hayat vermeye hazırlanıyor.  

‘Bütçeyi siz belirleyin, biz reklamınızı yapalım’ sloganı ile faaliyete sokulacak olan ‘’Kobilere Tam Destek’’ Projesi sayesinde kobiler artık rahat bir nefes almış olacaklar. Bu projede KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)’den alınan destek ve veriler sayesinde İstanbul’da faaliyet gösteren Kobilerle teker teker görüşülecek. Kobiler Radyo İstanbul’da yayınlatacakları reklamların bütçelerini kendileri belirleyecek. Artık kendi imkânlarına ve mali portrelerine göre belirleyecekleri bütçeler doğrultusunda Radyo İstanbul’da reklam yayınlatma hakkına sahip olacaklar. Böylelikle her kobi kendisinin belirleyeceği bütçe ile profesyonel anlamda reklam ve tanıtım çalışması yapabilecek. Ayrıca Radyo İstanbul, 19 Mayıs 2008 tarihinden itibaren hafta içi her gün bir kobiyi canlı yayınlarında konuk edecek.

Ekonomide yaşanan sıkıntıların kolay aşılması ve tanıtımlarının kolay yapılması açısından bu projenin Türkiye’de bir ilk olduğunu belirten Genel Yayın Yönetmeni Güven ARİFOĞLU, ülkemizde şirketinin reklam ve tanıtımlarını maddi imkânsızlıklardan dolayı yapamayan kobilerin artık kendi bütçelerine göre ihtiyaçlarına cevap veren bir radyo istasyonun bulunduğunu ve reklam yayınlatmanın herkesin hakkı olduğunu vurguladı. Ayrıca Arifoğlu; radyo yayıncılığının bir amacının da yerel ve ulusal ekonomiye destek vermesi gerektiğinin altını çiziyor.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur