Süper FM`den Süper Reklamlar

Süper FM'in hazırladığı televizyon reklamları herkesin dilinde...

Süper FM`den Süper Reklamlar

Süper FM'in merakla beklenen reklam filmleri yayınlandı. Bu eğlenceli reklamlar kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için burada...

Sahil

Fettah Can’ın “Sana Affetmek Yakışır” şarkısının yer aldığı Rumelihisarı, Bebek sahilinde çekilen “Sahil” filminde bizi ve oyuncuları en çok zorlayan hava koşulları oldu.

Hava çok soğuk olduğu için zaman zaman küçük aralar verdik. Oyuncuları sıcak tutmak önemliydi; bir yandan hasta olmalarını önlemek diğer yandan ağızlarından buhar çıkmasını engellemek için sık sık sarıp sarmaladık onları.

Arka planda yer alan martılar da figüranlar olarak paylarını aldılar. Fenerin arkasına gizlediğimiz birkaç arkadaşın rüşvet olarak simit vermesi sonucu filmimizde yer almaya karar verdiler.

Bu zor şartlardan teknemiz de nasibini aldı, bu sefer soğuk değil ama rüzgar dolayısı ile oldukça uğraştık.

Ama hepsine değdi yine dört saatten fazla süren çalışmanın sonunda toplamda 29 saniyelik keyifli filmimiz ortaya çıktı.

Üç filmin de çekimleri 14 Şubat’ta yapıldı. Hepimiz tüm aşkımızı işimize verdik!

Ekipteki kimse sevgilisine hediye alamadığı için “Sahil” filminde kullandığımız çiçek, en azından bir kırık kalbin gönlünü alabilmek adına eve götürüldü.

 


Sınıf

Ajda Pekkan’ın “Arada Sırada” şarkısının yer aldığı “Sınıf” temalı film için Kasımpaşa’da bir okula konuk olduk. Bize eşlik eden sınıfın öğrencileri için müzik dersi bir kaç saat uzadı! Sınıfın haylazı rolündeki Hamit’e sette babası ve dedesi eşlik etti.

Öğrenciler uzun saatler süren çekimleri neşe içerisinde takip ettiler. Set çalışanları ile de zaman zaman sohbet etmeyi ihmal etmediler. Reklam filminin ardında olanları dikkatlice takip eden meraklı minikler ve set ekibi son derece uyum içerisindeydi.

Öğretmeninin azarladığı, sınıfın haylazı "Saffet" rolündeki Hamit’i sette babası ve dedesi yanlız bırakmadı. Hamit, başarılı oyunculuğu ve küçük yaşına rağmen işine gösterdiği özenli tavırları ile herkese ne kadar profesyonel bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

Oyunculuktaki dikkatli çalışmasının yanısıra sempatik tavırları ile de hem setin hem de gönüllerin yıldızı olmayı başardı.

Toplamda 29 saniye olarak izlediğiniz filmin çekimleri yine dört saatten fazla sürdü.Taksi

Murat Boz’un “Geri Dönüş Olsa” şarkısının yer aldığı “Taksi” temalı filmin çekimlerini Etiler civarında gerçekleştirdik.

Trafiği aksatmamak adına, çekim için özel bir platform kurduk ve yapay bir trafik yarattık.

Yağan şiddetli yağmur ekibe zor anlar yaşatsa da taksinin üzerine gerilen brandalarla çekime hiçbir şeyin mani olamayacağını kanıtladık.

Hikayede gündelik hayatta sıkça karşımıza çıkan trafik problemine biraz neşe katalım istedik. Hangimiz dönülmez yolların, yoğun trafiğin içinde sıkışıp kalmadık ki? İşte böyle anlarda da radyonuzu açıp kendinizi müziğin ritmine, tanıdık sözlerin akışına bırakırsanız neler olabileceğini görün istedik.

Nerede olursanız olun kulağınız Süper FM'de olsun. Hayat onunla daha süper!

Toplamda 21 saniye olarak ekranlarda izlediğiniz filmin çekimleri, mükemmel sahneleri ve doğru zamanlamaları yakalamak adına yapılan tekrar çekimleri ile birlikte dört saatten fazla sürdü.

 


Süper FM'i bu başarılı reklamlarından dolayı tebrik ederiz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur