Yasemin Şefik yazılarıyla aramızda

Yasemin Şefik yazılarıyla aramızda

Yasemin Şefik, Müzik Direktörü unvanı ile, RADYOCUZ.COM yazarlarının arasında ki yerini aldı. Özel radyo yayıncılığında uzun soluklu serüveni olan ve hep müziğin içinde bulunan Şefik, Türkiye'nin önde radyo istasyonlarında yayıncı ve müzik direktörlüğü kimliğiyle hizmet verdi.

Halihazırda, menajerlik ve danışmanlık hizmeti ile sektörde devam eden yazar, Müzik Direktörü sıfatı bundan böyle RADYOCUYUZ.COM' da ki köşesinden yazılarıyla okuyucularına ulaşacak.

Yazarımıza yeni görevinde başarılar dileriz. Aramıza hoş geldin Yasemin Şefik.

Yazarın "Atlet Şarkıcılar!" başlıklı ilk yazısı köşe yazarları bölümüne eklenmiştir.

Yazarın Özgeçmişi:

Fotoğrafçılık ile sektöre giren Yasemin Şefik,  sekiz yıl boyunca Lokum Fm (Joy Türk), Radiosport, Radyo İstanbul’da  müzik direktörlüğü, Radiohot, Süper FM, Best FM gibi radyo kanallarında ise “Yasmin” ismiyle yayın yaptı. Hemen ardından İstanbul TV’de “Gece Net” isimli programı sundu. Türkiye’nin önemli clublerinde dj performansıyla da tanınan Yasemin halen DJ’ liğe devam etmekte. Bir çok televizyon programının metin yazarlığını yaptı. TRT’de Emre Altuğ’ un sunduğu “On Numara” isimli programda skeçler yazdı, oynadı, seslendirdi. Aynı şekilde Cine 5’te yayınlanan Ceyhun Yılmaz Show’da skeçler yazıp oynadı. Milliyet Gazetesi’nin eki Hit dergide röportajları ve köşesiyle okuyuculara ulaştı. Radyo programcılığına ara veren Yasemin, şuanda Ayça Tekindor’ un menajerliğini yapıyor. Bunun yanı sıra Grup Hepsi, Murat Boz, Özgür Çevik ve Zerrin Özer’ in de PR danışmanlığını yapmakta.

 

Ayrıca; önümüzdeki yıl “KÖK” isimli romanıyla okuyucularla buluşacak.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur