Yayıncılıkta Dijital Çağın Getirileri

2 günlük "Taking Turkey Digital" konferansında, sayısal ses ve görüntü yayıncılığında en yeni teknolojiler, eğilimler ve gelişmeler ele alınacak.

Yayıncılıkta Dijital Çağın Getirileri

Taking Turkey Digital konferansı yetkilileri, Televizyon ve radyo yayıncılığının dijitale geçiş sürecinde yapımcı ve yayıncılara açılan yeni imkanların ortaya konulacağı, bu süreçte başarıyı yakalamak için dikkat edilmesi gereken noktaların ve teknik detayların paylaşılacağı, yurtdışı ve yurtiçinde gelinen nokta ve yakın gelecekte beklenen değişimlerin uzman konuşmacılar tarafından tartışılacağı bu konferansa tüm sektör profesyonellerini davet ediyor.

Digital yayıncılığına geçişin önde gelen birliği olan DigiTAG tarafından, RATEM desteği ile düzenlenecek ve 28-29 Mayıs 2015 tarihlerinde Beykent Üniversitesi Taksim Kampüsünde gerçekleştirilecek olan 2 günlük "Taking Turkey Digital" konferansında, sayısal ses ve görüntü yayıncılığında en yeni teknolojiler, eğilimler ve gelişmeler ele alınacaktır.

Konferansa hakkında sorularınızı a.sak@globusfairs.com veya rosiesmith@marvcatmedia.org adreslerine yönlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur