Yeni Yayın Yönetmeni Yeni Kadro

Yeni Yayın Yönetmeni Yeni Kadro

Istanbul’da 105.8 frekansın’dan yayın yapan Radyo HitMix’in genel yayın yönetmenligi görevine Erkut Aktaş getirildi.Yeni yönetimle birlikte radyonun kadrosuna yeni isimler de dahil oldu.’’Müge’nin Oltası’’ programıyla daha once Show radyo'da yayın yapan Müge Barutçu,en son radyo Tatlıses'te ''Zorbay Show'' İsimli programıyla yayın yapan zorbay sucu ve Süper FM ve Kral FM’de Şiir programlarıyla tanınan Denizhan Burhan yeni isimlerden sadece bir kaçı.1 haziran'da yeni yayın dönemine girecek olan radyo'da Müzik tarzında da değişiklikler olacak. 

 

Meslektaşlarımıza yeni radyolarında başarılar dileriz.

 

Yorumlar

 1. 12 Haziran 2010 Cumartesi

  HİT MİX YENİ YAYIN DÖNEMİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.UMARIM HER ŞEY GÖNLÜNÜZ CE OLUR.ERKUT AKTAŞ GİBİ BİR İSMİN SİZİNLE BİRLİKTE OLMASI BAŞARININ ANAHTARININ SİZİN ELİNİZDE BULUNDUĞUNU GÖSTERİR ZATEN.

 2. 21 Mayıs 2010 Cuma

  Radyo aleminin KRALİÇESİ Mügenin Oltasına selam olsun.. Seni çok seviyorum ve hayırlı olsun diyorum sevgili Müge.Lütfen bir daha bizi sensiz bırakma.

 3. 21 Mayıs 2010 Cuma

  Çok sevindim bu radyonun sizler tarafından tekrar yapılandırılmasına.Zorbay Sucu uzun zamandır yapmıyordu.İyiki burda artık. Güçlü bir beyin ve sağduyulu bir yayın adamı.1 haziran gel artık.

 4. 21 Mayıs 2010 Cuma

  Zorbay'ı sonunda bulduk...inanamadım tamamen şans eseri bir sitede karşıma çıktı.Çok sevindik.ankara onu dinliyordu umarım yine dinleyebiliriz.Onu seviyoruz herkese başarlar.

 5. 21 Mayıs 2010 Cuma

  DEV kadro.. yakışırrr.Tüm ekibe başarılar dilerim.

 6. 21 Mayıs 2010 Cuma

  merhabalar...sevgili Denizhan Burhan'ı radyo hitmix'de görmek çok hoş.gecelerin prensinin o buğulu sesiyle böyle güzel bir radyoda olması ayrıca memnuniyeti artırıyor.bir kervan dostu olarak ve bütün kervan dostları adına en kısa zamanda sizden bir şiir albümü bekliyoruz denizhan bey.geceye yansıyan sözleriniz hayata dair,yaşama dair bir çok şey barındırıyor muhteşemsiniz tek kelimeyle...
  başarılarınızın devamını diliyorum..

  saygımla...

 7. 20 Mayıs 2010 Perşembe

  iyi de müge nin programı saat kaçta? radyonun sitesine girdim yazmıyor??? bilgi verirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

 8. 20 Mayıs 2010 Perşembe

  Mügeeeeee buldum seni yenideeennnn :))))))))))

 9. 20 Mayıs 2010 Perşembe

  Müge'nin sesini çok özledik ve 1 haziranı sabırsızlıkla bekliyoruz. HitMix e yeni kadrosuyla başarılar diliyorum. Saygılar.

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur