Yenilikçi Grubu Adana'da toplanıyor.

Yenilikçi Grubu Adana'da toplanıyor.

Medya İzleyicileri derneğinin Radyoma Dokunma Kampanyasından sonra zayıflama sürecine giren RATEM genel kurulunda başkanlık seçimine gidiyor.

Radyocuların şikayetçi olduğu mevcut yönetimi değiştirmek için en büyük fırsat olarak gördükleri bu kurula organize ve güçlü olarak girmeye hazırlanıyorlar. Değişik illerde yapılan ufak toplantılardan sonra Adana'da gerçekleşecek bu toplantıda ağırlıkta TELİF HAKLARINA karşı adilane çözüm üretilmesi, sorunların aşılması, ve RATEM genel kurulunda yapılacak seçimde desteklenecek aday hakkında geniş kapsamlı bir görüşme yapılacak.

Bizlere ulaşan RATEM Yenilikçi Grubunun toplantıya davet mektubu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Detaylı bilgiyi iletişim numaralarından öğrenebilirsiniz.

YAYINCILAR ADANA' DA TOPLANIYOR

Radyo ve Televizyon sektörümüzün sorunlarını tartışmak, çözüm önerilerinde bulunmak ve 06/04/2008 tarihinde yapılacak olan RATEM genel kuruluna ilişkin değerlendirmeler yapmak üzere Türkiye'nin birçok ilinden Radyo&Tv sahip ve yöneticileri Adana' da bir araya geliyor. Adana Ticaret Odası meclis salonunda gerçekleşecek toplantıya yayıncı arkadaşlarımızın katılmaları önemle rica olunur.

RATEM yenilikçi çalışma gurubu
Adres : Abidinpaşa caddesi Adana
Yer : Adana Ticaret Odası Meclis Salonu
Tarih  : 22/03/2008 saat 14:00Lütfen Cevap Veriniz.
Konu için irtibat telefonu : 0312 4194183 Erkan Bey
0322 3636334 Ergün Bey

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur