Youtube açıkken telefonu kullanmanın yolu!

YouTube dünyanın en büyük video portalı olmasının yanı sıra müzik dinlemek için de ideal bir platform.

Youtube açıkken telefonu kullanmanın yolu!

YouTube'ta müzik dinlerken YouTube'un açık tutmak zorunda kalmak büyük bir sıkıntı. Peki YouTube arka plandayken müzik dinlemeye nasıl devam edebilirsiniz.

YouTube'ta müzik dinlerken başka bir uygulamayı kullanmaya kalkarsanız müzik dinlemeye devam edemiyorsunuz. Maalesef geniş bir müzik arşivini içinde barındırmasına karşın böyle bir sıkıntı söz konusu. Hem Android hem de iOS için artık çözüm var!

youtube

iOS için yani iPhone kullanıyorsanız öncelikle kullanmıyor olsanız da Dolphin isimli web tarayıcıyı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulamayı açıp adres çubuğuna YouTube yazıp siteye girin. Sonra da herhangi bir videoyu açıp başka bir uygulama açın. Ses kesildi mi? Durun, daha işlem bitmedi! Daha sonra iPhone ana ekranındayken aşağıdan yukarı doğru ekranda parmağınızı kaydırın ve açılan panelde play butonuna basın. İşte hepsi bu! Artık YouTube'u arka plandayken de kullanabiliyorusunuz.

youtube

 

Android cihazlarda durum daha da basit: Chrome'u açın ardından YouTube'a girin. Üç nokta işaretli butona tıklayın ve request desktop site yani masaüstü görünümü isteği seçeneğine dokunun. Ardından siz de artık YouTube'a arkaplanda oynatmaya hazırsınız!

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur