Ziynet Sali - Bizde Böyle (Yeni Single)

Ziynet Sali - Bizde Böyle (Yeni Single)

Ziynet Sali, “Bizde Böyle” isimli yeni bir ‘single’ çıkarmaya hazırlandığını açıkladı. KIBRIS’a özel bir demeç veren Sali, “Bizde Böyle”nin sözlerinin Sezen Aksu’ya ait olduğunu söyledi. “Bizde Böyle”nin korsan satışı engellemek için 5.90 TL etiket fiyatıyla satışa çıkacağını söyleyen Sali, yeni ‘single’ının başarılı olacağına emin.

“Herkes Evine” adlı son albümüyle Türkiye’de iyi bir satış grafiği yakalayan Ziynet Sali, yeni single için yoğun bir çalışma içinde olduğunu vurguladı. Sali, ‘single’ının fotoğraflarını da ünlü Kıbrıslı fotoğraf sanatçısı Hasan Hüseyin’in çekeceğini söyledi.

Albümün aranjörü mustafa CECELİ.3 versiyon olarak yapılmakta olan albümün diğer 2 versiyonunu Kıvanç K  ve Sinan CECELİ hazırlıyor

“Kıbrıs’ın her şeyini çok seviyorum”

15 yıldır İstanbul’da yaşadığını ve bütün düzenini orada kurduğunu anlatan Ziynet Sali, Kıbrıs aşığı olduğunu her fırsatta vurgulamaktan geri kalmıyor. “Denizi, havası, cırcır böcekleri, horoz sesleri... Kıbrıs’ın her şeyini çok seviyorum” diyen Sali, elinde sihirli bir değnek olsa Kıbrıs’ı zenginleştirmek için kullanacağını söylüyor. Sali, ileride Kıbrıs’a yatırım yapmak istediğini de ifade ediyor.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur